Kancelaria Radcy Prawnego

Jarosław Mielnik

Cennik usług

Profesjonalne świadczenie pomocy prawnej wymaga indywidualnego podejścia do konkretnego problemu. Dotyczy to również kwestii wysokości wynagrodzenia. Obliczając proponowane honorarium, bierzemy zatem pod uwagę m.in. stopień skomplikowania przedstawionego nam problemu, nakład pracy niezbędny do udzielenia pomocy oraz wartość dochodzonego roszczenia.

Przykładowo udzielenie prostej porady prawnej to przeważnie koszt rzędu 50 – 100 złotych. Przygotowanie projektu pisma lub umowy wiąże się natomiast z wydatkiem kwoty od 50 do kilkuset złotych.

Klienci instytucjonalni (biznesowi) mogą dodatkowo skorzystać z możliwości świadczenia na ich rzecz usług w ramach stałej obsługi prawnej, obejmującej rozwiązywanie wszelkich bieżących problemów prawnych w indywidualnie ustalonym zakresie. Wysokość wynagrodzenia jest wówczas ustalana ryczałtowo (najniższa stawka wynosi 400 złotych netto za miesiąc).

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny z Kancelarią. Po zapoznaniu się z Państwa problemem będziemy mogli dokonać jego wstępnej oceny.

© Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Mielnik
ul. Mickiewicza 49/3, 76-200 Słupsk

Wykonanie: